укр рус eng

01021, Україна, м. Київ
вул. Інститутська 24/7, 8-й під'їзд, офіс 84
Тел.: +380 44 585 3484, тел./факс: +380 44 585 3481

Про Компанію

Соціальні проекти


ProBono (справи заради суспільства)  

Компанія Counselors надає професійну допомогу благодійним, некомерційним  організаціям, а також малозабезпеченим особам. 

В даний час Компанія Counselors  надає безоплатно юридичну допомогу  пенсіонерці у вирішенні питання отримання щомісячної надбавки до пенсії як особі, яка була репресованою. Громадянка неодноразово зверталася до Управління Пенсійного фонду у Святошинському районі міста Києва, до Головного управління Пенсійного фонду в місті Києві, до Пенсійного фонду України, до Київської міської державної адміністрації, але відповідь була одна – "Ви не належите до категорії осіб, які мають право отримувати надбавку до пенсії, звертайтеся до суду". Ми вирішили допомогти Людмилі Станіславівні, яка, крім того, ще й є  інвалідом 1-ї групи, у вирішенні її нелегкого питання, та взялися представляти її інтереси в суді та інших державних органах влади.  

Компанія Counselors відкрита для співпраці з некомерційними та благодійними організаціями та рада допомогти їм.

Благодійна діяльність

Як і справи Рro bono, так і благодійна діяльність є обов'язковою частиною стратегії розвитку Компанії Counselors.

Компанія Counselors постійно підтримує дітей з дитячого будинку змішаного типу "Сонечко", що в місті Василькові, Київської області.  

В 2009 році Компанія Counselors приймала участь в соціальному проекті «Шлях дітей 2009», метою якого є розвиток та впровадження освітніх програм для дітей з дитячих будинків.

В 2010 році Компанія Counselors приймала участь в соціальному проекті «Вчись рятувати життя», завдяки якому було придбано устаткування для моделювання реанімації дорослого GD/ACLS800 для Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.